Aktualności

Przyszedł czas na nowe

Przyszedł czas na nowe

Razem zmieniamy się na lepsze...

Nadeszła pora, aby przekazać Wam dobrą nowinę. Po wielu miesiącach konsultacji, ciężkiej pracy i wielu nieprzespanych nocach udało się stworzyć całkowicie nowy system identyfikacji wizualnej naszej firmy. To nadal Ci sami wspaniali fachowcy jednak z odmienioną szatą graficzną oraz całkowicie nową stroną internetową. Wszystkie podjęte zabiegi pozwolą nam ujednolicić wizerunek naszej działalności i w znacznie łatwiejszy sposób dotrzeć do większego grona odbiorców.

Z całą pewnością uważne oczy naszych klientów zauważyły drobne zmiany, jakie stopniowo wprowadzaliśmy, jednak od dziś są już one pewne. Zmianom oprawy graficznej ulegają przede wszystkim wizytówki, metody cechowania produktów i wykonywanych przez nas usług. Modyfikacje dostrzec można będzie także w przestrzeni publicznej, gdzie nowe grafiki będą się sukcesywnie pojawiać na reklamach, banerach a może nawet na odzieży i autach.

Bez względu na to czy zaliczasz się do grona naszych stałych klientów, czy może dopiero rozpoczynasz naszą wspólną przygodę, chcielibyśmy, aby wprowadzone innowacje służyły Ci równie dobrze jak nam. A jeśli wzbudziliśmy twoje zainteresowanie to śledź zakładkę O nas, gdzie w najbliższym czasie pojawi się kompletny system identyfikacji wizualnej.

Do usłyszenia,
MZ

O nas

Doświadczenie nauczyło nas, że każdy projekt duży czy mały to nie lada wyzwanie. Dlatego od ponad 30 lat staramy się ułatwiać naszym klientom każde zadanie.

Nie ważne czy akurat majsterkujesz, planujesz remont czy budowę, nasz zespół pomoże Ci z każdym projektem.

Kontakt

Zelbud
Powiśle 21
27-600 Sandomierz

Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00

tel. (15) 832 22 25
kom. 508 177 991

biuro@zelbud.pl