Często zadawane pytania

Z wielką chęcią wyjaśnimy Twoje wątpliwości

NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Wielu z naszych klientów boryka się z podobnymi pytaniami, zanim nawiąże z nami kontakt. Aby wyjść im naprzeciw i rozwiać część wątpliwości stworzyliśmy niewielką bazę pytań, na które odpowiedzi udzielili nasi pracownicy. Sprawdź, czy odpowiedź na nurtujące Cię pytanie nie znajduje się poniżej.

1. Czy oferowane produkty pochodzą z legalnych źródeł?

Tak, jak najbardziej.

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, która działa na rynku budowlanym już od ponad 30 lat. Od pierwszych dni działalności i niezmiennie do dnia dzisiejszego prowadzimy całkowicie legalną dystrybucję produktów krajowych oraz zagranicznych. Wybierając produkt z naszej oferty masz pewność, że został on przez nas zakupiony zgodnie z obowiązującym prawem. Ty również otrzymasz potwierdzenie zakupu.

Analogicznie ma się sprawa w odniesieniu do realizowanych usług montażu oraz serwisu. Używamy wyłącznie produktów będących w naszej ofercie, działów serwisowych producentów urządzeń lub pochodzących od naszych dostawców co potwierdzają dokumenty handlowe.

O nas

Doświadczenie nauczyło nas, że każdy projekt duży czy mały to nie lada wyzwanie. Dlatego od ponad 30 lat staramy się ułatwiać naszym klientom każde zadanie.

Nie ważne czy akurat majsterkujesz, planujesz remont czy budowę, nasz zespół pomoże Ci z każdym projektem.

Kontakt

Zelbud
Powiśle 21
27-600 Sandomierz

Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00

tel. (15) 832 22 25
kom. 508 177 991

biuro@zelbud.pl